Yhteydenotto

Yhteystiedot

Kempeleen Kojeistotuote Oy

Puhelin
040 5272 702

Email
asiakaspalvelu@kkt.fi

Osoite
Linnunrata 19
90440 Kempele

Henkilöstö

Henri Lahtinen

Toimitusjohtaja. Tarjouslaskenta ja Myynti

henri.lahtinen@kkt.fi

040 5272 702

Aki Lahtinen

Hallituksen puheenjohtaja. Tarjouslaskenta ja myynti

aki.lahtinen@kkt.fi

044 5544 792

Tapio Lahtinen

Osto, Taloushallinto, Markkinointi

tapio.lahtinen@kkt.fi

044 5544 793

Sauli Rintala

Työnjohtaja

sauli.rintala@kkt.fi

044 7207 772

Mika Kaarta

Suunnittelu, teollisuuskeskukset

mika.kaarta@kkt.fi

044 7207 770

Reijo Kilpeläinen

Suunnittelu, kiinteistökeskukset

reijo.kilpelainen@kkt.fi

044 7207 771

Marko Roos

Keskusten viimeistely ja peltitilaukset

marko.roos@kkt.fi

044 7207 772

Juha Hemmoranta

Logistiikka

juha.hemmoranta@kkt.fi

041 7303 489


Yhteydenottolomake

Pyydä tarjous tai ota yhteyttä alla olevalla lomakkeella ja palaamme asiaan mahdollisimman pian.

    Liitetiedosto: